Intencje mszalne

Niedziela
5 kwietnia 2020
07:00
  1. dziękczynno-błagalna w 55 Urodziny
  2. błagalna o szybkie zakończenie pandemii w Polsce i na całym świecie
08:30
  1. śp. ANDRZEJ i JOLANTA Molendo
10:00
  1. dziękczynno-błagalna o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej i potrzebne łaski z okazji 7 Urodzin HUBERTA oraz dla jego Brata, Rodziców i Dziadków
  2. dziękczynno-błagalna o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej i potrzebne łaski z okazji 30 Urodzin KAROLINY
11:30
dla dzieci
  1. śp. PAWEŁ Jamróz oraz Zmarli z Rodziny
13:00
  1. śp. TOMASZ Rószkowski - 3 r. śm. oraz ŁUKASZ
18:00
  1. śp. MIECZYSŁAW - 30 r. śm. i HELENA Trzaskoś oraz teść ZDZISŁAW
Poniedziałek
6 kwietnia 2020
06:30
  1. za Parafian o Boże Błogosławieństwo dla pielgrzymujących, a dla Zmarłych o Życie Wieczne w Niebie
  2. o Boże Błogosławieństwo, siły i niezbędną ochronę dla Służby Zdrowia w Polsce i na świecie
18:00
  1. śp. Rodzice KAZIMIERA i WŁADYSŁAW, Chrzestni oraz mąż ANDRZEJ
  2. Wolna intencja
Wtorek
7 kwietnia 2020
06:30
  1. śp. JAROSŁAW Okoniewski - popogrzebowa
  2. Wolna intencja
18:00
  1. za MATEUSZA w 27 Urodziny o opiekę Matki Boskiej i zdrowie
  2. o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Boskiej i zdrowie dla KLARY i ALFREDA Nagórskich
Środa
8 kwietnia 2020
06:30
  1. śp. STANISŁAW i ZOFIA Sidorowicz oraz Zmarli z Rodziny
  2. o rozwiązanie problemów w Rodzinie, Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla całej Rodziny
18:00
  1. o Boże Błogosławieństwo i łaskę zdrowia dla ALEKSANDRY i PATRYCJI z okazji Urodzin
  2. śp. BERNADETA - 1 r. śm.
Czwartek
9 kwietnia 2020
WIECZERZA PAŃSKA
18:00
  1. śp. TOMASZ Brzeziński oraz Zmarli z Rodziny
  2. śp. JERZY - 4 r. śm.
  3. śp. PIOTR Tułowicki - 10 r. śm. oraz Rodzice z obojga stron
  4. śp. STANISŁAW Jelski - 35 r. śm. oraz ŁUCJA i Rodzice
Piątek
10 kwietnia 2020
MĘKA I ŚMIERĆ PANA JEZUSA
18:00
  1. LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU
Sobota
11 kwietnia 2020
WIGILIA PASCHALNA
20:00
  1. śp. JANUSZ Szwoch oraz Zmarli z Rodziny
  2. śp. WALDEMAR Wasilewski oraz Rodzice i Teściowie
  3. śp. TADEUSZ Seletyn - 28 r. śm.
  4. śp. JAN Sawa
Niedziela
12 kwietnia 2020
ZMARTWYCHWSTANIE JEZUSA CHRYSTUSA
06:00
  1. śp. EUGENIUSZ Dorosz oraz Rodzice z obojga stron
  2. śp. HELENA i HIERONIM Grzymała
  3. śp. JÓZEFA, TADEUSZ, MARIA, MARIANNA i IGNACY
  4. śp. IRMAGARDA, STANISŁAWA oraz Zmarli z Rodziny
08:30
  1. śp. TOMASZ Zieliński - 22 r. śm. oraz JÓZEF Puzik - 2 r. śm.
10:00
  1. śp. GERTRUDA, HENRYKA, HUGON, BONIFACY
  2. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla MONIKI
11:30
z udziałem Dzieci
  1. śp. HENRYK Nowak - 7 r. śm. oraz Zmarli z Rodziny Nowaków i Ciachów
13:00
  1. śp. MICHAŁ Sadza oraz Dziadkowie z obojga stron
18:00
  1. dziękczynno-błagalna dla FILIPA Sikora w 18 Urodziny z prośbą o dalsze łaski

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
177 2.1493890285492