Duszpasterze pracujący w parafii od 1988 roku

 

Wykaz księży wikariuszy pracujących w parafii pw. Bł. Michała Kozala w Pruszczu Gdańskim od  roku 1988

NAZWISKO I  IMIĘ

DATA ŚWIĘCEŃ

CZAS PRACY W PARAFII

Ks. Piotr Tworek

15.05.1987

01.01.1988  do 24.06.1993

Ks. Zdzisław Berliński

23.01.1983

01.07.1988  do 23.06.1990

Ks. Andrzej Wilczewski

19.05.1990

23.06.1990  do 01.07.1995

Ks. Andrzej Kosowicz

17.05.1986

24.06.1993  do 27.06.1996

Ks. Tomasz Czerniawski

21.05.1994

01.07.1995  do 01.11.1996

Ks. Marcin Czeropski

27.05.1995

01.07.1995  do 26.06.1999

Ks. Jarosław Olewnik

22.05.1993

27.06.1996  do 20.04.2006

Ks. Wojciech Paszko

21.05.1994

26.06.1997  do 01.08.2005

Ks. Andrzej Lignowski

20.06.1998

26.06.1999  do 28.06.2003

Ks. Mieczysław Aszyk

22.06.1996

28.06.2003  do 24.06.2006

Ks. Krzysztof  Sroka

22.06.1996

01.08.2005  do 01.07.2010

Ks. Mirosław Wierzchowski

27.05.1990

01.08.2006  do 10.04.2007

Ks. Grzegorz  Kreft

22.06.1996

01.08.2006  do  01.09.2009

Ks. Krzysztof  Nowak

22.06.1996

20.08.2007  do  01.07.2012

Ks. Bartłomiej Wittbrodt

24.06.2006

01.09.2009  do 01.07.2013

Ks. Mateusz  Warmijak

19.06.1999

01.07.2010  do  01.07.2013

Ks. Sławomir  Czalej

20.06.1998

01.07.2012  do 01.07.2016

Ks. Robert  Mogiełka

27.05.1995

01.07.2013  do 25.08.2016

Ks. Marek Krampa

06.06.1992

01.07.2013  do 01.07.2016

Ks. Paweł  Lemańczyk

01.06.2013

01.07.2016  -  nadal

Ks. Stanisław  Fyda

17.06.2000

01.07.2016 do 30.06.2020

Ks. Adam Milewski

17.06.2000

01.07.2016 do 30.06.2019    

Ks. Wojciech Kuliński 

Ks. Adam Romejko

Ks. Marcin Mieszczuk

 

18.06.2011

22.06.1996

01.07.2019 do 30.06.2020

01.07.2020 - nadal

01.07.2020 - nadal


Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
117 0.77543497085571