Duszpasterze - obecnie pracujący

  • Ks. Kanonik mgr Krzysztof Sroka

    Proboszcz - od 17 listopada 2019 r.

    58 682 33 60

    proboszcz@kozal.pl

    Kanonik honorowy Kapituły Staroszkockiej w Gdańsku Stare Szkoty.
    Poprzednio w latach 2017 - 2019 Zastępca Dyrektora Caritas Polska (Warszawa)

    Data ur.: 21 marca 1971 r.

    Data święceń: 22 czerwca 1996 r.

    Parafia rodzinna: Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Trąbkach Wielkich

    Inne funkcje


    17.11.2019
    Wicedziekan Dekanatu Pruszcz Gdański

  • Ks. mgr Paweł Lemańczyk

    Wikariusz - od 1 lipca 2016 r.

    58 682 33 60

    Poprzednio w parafii Św. Wojciecha w Gdańsku - Św. Wojciechu.

    Data ur.: 2 listopada 1982 r.

    Data święceń: 1 czerwca 2013 r.

    Parafia rodzinna: Parafia pw. Św. Jacka w Straszynie


  • Ks. mgr Marcin Mieszczuk

    Wikariusz - od 1 lipca 2020 r.

    58 682 33 60

    Poprzednio w parafii Św. Karola Boromeusza w Wejherowie

    Parafia rodzinna: Parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Gdańsku


  • Ks. dr hab. Adam Romejko

    Pomoc Duszpasterska - od 1 lipca 2020 r.

    58 682 33 60

    Poprzednio w parafii Św. Andrzeja Boboli w Gdyni

    Data święceń: 22 czerwca 1996 r.

    Parafia rodzinna: Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Gdańsku (Bazylika Mariacka)


  • Ks. Kanonik Jerzy Pobłocki

    Emeryt - od 17 listopada 2019 r.

    Pierwszy proboszcz parafii pw. Bł. Michała Kozala BM w Pruszczu Gdańskim. Budowniczy kościoła. Kanonik honorowy Kapituły Archikatedralnej Gdańskiej, Kanonik gremialny Kapituły Kolegiackiej Gdańskiej.

    Data ur.: 11 października 1947 r.

    Data święceń: 29 października 1972 r.



Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
115 0.14402794837952