Parafia Bł. Michała Kozala BM w Pruszczu Gdańskim
 
  Niedziele i Święta
7.00
8.30
10.00
11.30 ( dla dzieci)
13.00
18.00
  W święta zniesione
6.30
10.00
18.00
 
  I Piątek Miesiąca 6.30
16.30 (dla dzieci)
18.00
19.00 (dla młodzieży)
 
  W dni powszednie
6.30
18.00
 
  Spowiedz Święta:
Niedziela:
podczas Mszy Św.
Dni powszednie:
20 minut przed
Mszą Św.

Polscy Święci i Błogosławieni


ŚWIĘCI

św. Albert Chmielowski (1844-1916
św. Andrzej Bobola (1591-1657)
św. Andrzej Świerad (XIw.)
św. Benedykt (XIw.)
św. Bracia Męczennicy (+ 1003)
św. Brunon z Kwerfurtu (974-1009)
św. Faustyna Maria Kowalska (1905-1938)
św. Jacek Odrowąż (ok. 1200-1257)
św. Jadwiga Śląska (ok. 1174-1243)
św. Jadwiga Królowa (1374-1399)
św. Jan Kanty (ok. 1390-1473)
św. Jan Sarkander (1576-1620)
św. Jan z Dukli (ok. 1417-1484)
św. Jozafat Kuncewicz (ok. 1580-1623)
św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924)
św. Kazimierz Jagielończyk (1458-1484)
św. Kinga (1234-1292)
św. Klemens Dworzak (1751-1820)
św. Maksymilian Maria Kolbe (1894-1941)
św. Melchior Grodziecki (1619-1682)
św. Rafał Kalinowski (1835-1907)
św. Stanisław Kostka (1550-1568)
św. Stanisław Szczepanowski (ok. 1030-1079)
św. Szymon z Lipnicy (ok. 1437-1482)
św. Teresa Benedykta Stein (1891-1942)
św. Urszula Ledóchowska (1865-1922)
św. Władysław (ok. 1046-1095)
św. Wojciech (956-997)
BŁOGOSŁAWIENI

bł. Balicki Jan (1869-1948)
bł. Beyzym Jan (1850-1912)
bł. Bilczewski Józef (1860-1923)
bł. Bogumił (ok. 1135-1204)
bł. Bojanowski Edmund (1814-1871)
bł. Bronisława (ok. 1200-1259)
bł. Chyliński Rafał Melchior (1694-1741)
bł. Czartoryski August (1858-1893)
bł. Czesław (ok. 1180-1242)
bł. Darłowska Marcelina (1827-1911)
bł. Dorota z Mątowów (1347-1394)
bł. Feliński Zygmunt Szczęsny (1822-1895)
bł. Frelichowski Stefan Wincenty (1913-1945)
bł. Gabriel Kolumba Joanna (1858-1926)
bł. Gorazdowski Zygmunt (1845-1920)
bł. Jabłońska Bernardyna Maria (1878-1940)
bł. Jakub Strzemię (ok. 1340-1409)
bł. Jolanta (ok. 1244-1298)
bł. Karłowska Maria (1865-1935)
bł. Kozal Michał (1893-1943)
bł. Koźmiński Honorat (1829-1916)
bł. Kózkówna Karolina (1898-1914)
bł. Lament Bolesława Maria (1862-1946)
bł. Ledóchowska Maria Teresa (1863-1922)
bł. Lewoniuk Wincenty i 12 towarzyszy (+ 1874)
bł. Matulewicz Jerzy (1871- 1927)
bł. Protmann Regina (1552-1613)
bł. Radzim Gaudenty (ok. 960-ok. 1011)
bł. Sadok i 48 Męczenników Sandomierskich (+ 1260)
bł. Salawa Aniela (1881-1922)
bł. Salomea (ok. 1212-1268)
bł. Siedliska Maria Franciszka (1842-1902)
bł. Stanisław Kazimierczyk (1433-1489)
bł. Stanisław Papczyński (1631-1701)
bł. Szymkowiak Janina Sancja (1910-1942)
bł. Truszkowska Angela Maria (1825-1899)
bł. Wincenty Kadłubek (ok. 1160-1223)
bł. Władysław z Gielniowa (ok. 1440-1505)
bł. 108 Męczenników z II wojny światowej
bł. 11 Męczenniczek Nazaretanek z Nowogródka


 

 
 
 
  webmaster:
Ks. Proboszcz J.Pobłocki